12 tys. euro dla zwycięzcy konkursu Fundacji SENER na Najlepszą Pracę Doktorską

Opublikowano 30 listopada 2017 przez Andrzej Manujło
Fundacja SENER, część międzynarodowej grupy inżynieryjno-technologicznej SENER, rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do szóstej edycji konkursu na Najlepszą Pracę Doktorską.
W konkursie może wziąć udział każda osoba, która w 2017 zdobyła tytuł doktora w jednej z tych dziedzin: inżynieria aerokosmiczna, inżynieria morska, infrastruktura i transport lub energia. Konkurs ma na celu wspieranie najbardziej zaawansowanych badań i obejmuje obszary działalności grupy SENER.
Podobnie jak w poprzednich edycjach, Fundacja SENER przyzna pojedynczą nagrodę pieniężną w wysokości 12 tys. euro dla autora zwycięskiej pracy i kolejne 3 tys. euro dla opiekuna badania.
Zgłoszenia można przesyłać do 22 grudnia 2017 roku, do godziny 13:00. Informacja o zwycięzcy zostanie ogłoszona w pierwszym kwartale 2018 roku, a nagroda zostanie wręczona w kwietniu tego roku.
Więcej informacji na stronie: http://www.fundacion.sener/en/entry-open-for-sixth-edition-of-the-sener-foundation-best-doctoral-thesis-award/

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs