29.05.2015r. – III Konferencja Doktorantów Inżynierii Środowiska, Warszawa, Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Środowiska

Opublikowano 9 kwietnia 2015 przez Antonina Geras

Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej wraz z Wydziałową Radą Doktorantów i Radą Doktorantów Politechniki Warszawskiej zapraszają na III edycję konferencji Doktorantów Inżynierii Środowiska.

Konferencja jest bezpłatna i jest skierowana jest do doktorantów Politechniki Warszawskiej podejmujących w swoich badaniach tematykę związaną z szeroką rozumianą inżynierią środowiska, w tym  z oddziaływaniem na środowisko i jego ochroną. Spotkanie to ma na celu zachęcenie uczestników do dyskusji nad rezultatami ich dotychczasowej pracy oraz poznanie współczesnych trendów i technologii wykorzystywanych w badaniach związanych ze środowiskiem.

Konferencja daje doktorantom  możliwość zaprezentowania swojej pracy naukowej oraz  przedyskutowania hipotez badawczych, wspomaga także  wymianę informacji na temat  badań prowadzonych przez poszczególnych doktorantów na naszej uczelni.

Konferencja odbędzie się 29 maja 2015 roku na Wydziale Inżynierii Środowiska.

Zgłoszenia są przyjmowane do 27 kwietnia br., a po więcej szczegółów zapraszamy na stronę konferencji.