Ankieta - „Studia doktoranckie w Polsce – stan faktyczny”

Opublikowano 23 listopada 2016 przez A.Kurowska

Koleżanki Doktorantki i Koledzy Doktoranci!

Zostało już niewiele czasu na wzięcie udziału w badaniu !!!
Do 30 listopada 2016 r. będzie można wziąć udał w badaniu Krajowej Reprezentacji Doktorantów „Studia doktoranckie w Polsce – stan faktyczny”.

Najistotniejsze jest objęcie badaniem jak najszerszego grona doktorantów oraz różnych dyscyplin, uczelni i jednostek naukowych prowadzących studia doktoranckie. To pozwoli nam na uzyskanie kompleksowego obrazu w kluczowych kwestiach związanych ze studiami doktoranckimi.

Poza wypełnieniem ankiety, prosimy również o pomoc w promocji naszego badania wśród innych doktorantów !!!

Jeszcze raz zachęcamy do poświęcenia kilkunastu minut na wypełnienie ankiety i wsparcia naszych starań o lepsze studia doktoranckie!

Ankietę znajdziecie na stronie:

Informację znajdziecie również na stronie:
www.krd.edu.pl/badanie

Bardzo prosimy o rozpowszechnienie wśród Koleżanek i Kolegów Doktorantów!!!

Dziękujemy za poświęcony czas!