Debata FNP poświęcona reformie szkolnictwa wyższego w Polsce pt. „Ustawa 2.0 – citius, altius, fortius?”

Opublikowano 9 stycznia 2017 przez A.Kurowska

W dniu jutrzejszym (10 stycznia), o godz. 11.00 rozpocznie się debata FNP poświęcona reformie szkolnictwa wyższego w Polsce pt. „Ustawa 2.0 – citius, altius, fortius?”. Wezmą w niej udział liderzy trzech zespołów eksperckich przygotowujących na zamówienie MNiSW propozycje założeń nowych regulacji w obszarze szkolnictwa wyższego: prof. Marek Kwiek z UAM, prof. Hubert Izdebski z Uniwersytetu SWPS i dr hab. Arkadiusz Radwan z Instytutu Allerhanda. Spotkanie poprowadzi dr hab. Łukasz Niesiołowski-Spanò. Transmisję z debaty będzie można śledzić na kanale FNP na portalu YouTube. Zapraszamy!