Doktoranci PW wspierają szlachetną paczkę!

Opublikowano 5 grudnia 2018 przez Andrzej Manujło

Wydział Zarządzania wraz z pomocą Rady Doktorantów PW organizują zbiórkę dla potrzebujących w ramach „Szlachetnej Paczki”.
Każdy z Was może pomóc – wystarczy, że robiąc zakupy dla siebie, kupicie dodatkowy produkt do paczki, a potem przekażecie go nam 🙂

Gdzie robimy zbiórkę?
Produkty możecie zostawiać:
– w budynku CZIiTT (Rektorska 4 u ochrony)
– na Wydziale zarządzania (Narbutta 85 pokój 43)
Możemy również się spotkać (napiszcie @ (angelawilk1@wp.pl) na pewno jakoś się dogadamy 😉 )
Co ważne, jeśli zostawicie jakieś rzeczy w ww. punktach, dajcie znać żebym mogła odebrać.

Do kiedy jest zbiórka?
Na wszystkie artykuły czekamy do 6 grudnia 2018 r.

Czego potrzebujemy?

Oto lista najpotrzebniejszych artykułów: herbata, kasza, makaron, cukier, konserwy, puszki warzywne, olej, ryż, mąka, dżemy, proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, pasta do zębów, proszki czyszczące, szampon, artykuły papiernicze.
Nie musisz przynosić wszystkiego! Wystarczy, że przyniesiesz opakowanie ryżu bądź puszkę groszku. Każda pomoc sie liczy!

Komu pomagamy?
W tym roku zdecydowaliśmy się na rodzinę:

Pan Aleksander (42 l.) mieszka wraz z byłą żoną Panią Natalią (42 l.) wychowują razem dwie córki Natalię (12 l.) i Dianę (10 l.). Rodzice i dzieci nie mają karty stałego Polaka. Czekają na nią już 18 miesięcy.
Mimo ciężkiej sytuacji materialnej wspierają się na wzajem. Każdą wolną chwilę starają sie spędzać razem, choć jest to trudne, bo P. Aleksander pracuje dorywczo na kilku etatach.

Oczywiście rodzina poza potrzebami żywnościowymi ma również inne potrzeby takie jak ubrania na zimę dla dziewczynek.

Jeśli ktoś z Was ma większe możliwości i chciałby nam pomóc, to prosimy o wiadomość zwrotną.
Liczymy na Wasza pomoc.