FameLab 2017 – trwają zgłoszenia do konkursu

Opublikowano 19 grudnia 2016 przez A.Kurowska

Rusza 6. edycja konkursu i programu rozwoju umiejętności komunikacyjnych naukowców, który przygotował już 50 polskich badaczy do sprawnego opowiadania o tym, czym się zajmują. Trwają zgłoszenia do konkursu – zachęcamy studentów i naukowców z PW do udziału w nim.

Zgłoszenia do FameLabu przyjmowane są do 23 stycznia 2017. Miesiąc później, 25 lutego odbędzie się półfinał konkursu. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do finału przejdą szkolenie Masterclass – intensywny kurs z zakresu komunikacji naukowej, autoprezentacji i wystąpień publicznych, prowadzony przez brytyjskich i polskich trenerów.Finał krajowy FameLabu odbędzie się 13 maja 2017 roku podczas Nocy Muzeów. Pula nagród w konkursie to ponad 40 tys. złotych. Zwycięzca weźmie udział w międzynarodowym finale FameLab International w Cheltenham w Wielkiej Brytanii podczas Cheltenham Science Festival. Laureat głosowania publiczności otrzyma nagrodę British Council (voucher językowy).

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji znajdują się na stronie konkursu.