Kino na PW w ramach Święta Uczelni - 21.11.2016 godz. 18.00

Opublikowano 13 listopada 2016 przez A.Kurowska

Specjalny seans filmowy zorganizowany po raz pierwszy na Politechnice Warszawskiej towarzyszyć będzie tegorocznym obchodom Święta PW. Na jeden wieczór Duża Aula w Gmachu Głównym przemieni się w niezwykłą salę kinową, na której w kinowych rzędach zasiądzie 300 osób. Nie zabraknie również tradycyjnej chrupiącej przekąski – popcornu, którą będą mogli poczęstować się widzowie podczas tej nietypowej projekcji.

21 listopada 2016, o godz. 18.00 na kilkumetrowym ekranie wyświetlony zostanie film „Iluzja” („Now you see me”) – francusko-amerykański thriller z 2013 roku.

Zarys fabuły: „Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni. Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy, która przygotowuje się do realizacji bezprecedensowego planu” (opis dystrybutora).

Ponadto, specjalne oświetlenie, jakie zastosowane zostanie podczas seansu spotęguje efekty wizualne, co przy ciemnej, strzelistej auli zapewni wyjątkowy rezultat.  Z pewnością będzie to ciekawe doświadczenie dla wszystkich fanów kina.

Pomysłodawcą oraz organizatorem kina na PW jest Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs