Koncert zamykający jubileusz Zespołu Pieśni i Tańca PW - 09.12.2016 godz. 19.00

Opublikowano 1 grudnia 2016 przez A.Kurowska

Przed nami kolejny koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Tym razem będzie to wyjątkowe show na zakończenie obchodów jubileuszu 65-lecia istnienia Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej.

9 grudnia 2016 roku o godz. 19.00 na scenie wystąpią także zespoły pieśni i tańca innych uczelni: Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Widowisko wyreżyseruje Janusz Chojecki. Na wydarzenie obowiązują zaproszenia, które można odebrać w Gmachu Głównym w pokoju 112, w sekretariacie Prorektora ds. Studenckich.

Wydarzenie Honorowym Patronatem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej.