Konferencja: Innowacyjne pomysły młodych naukowców

Opublikowano 27 kwietnia 2016 przez Zuzanna

Informacja na temat konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców”

Szanowni Państwo!

W imieniu Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji pt. „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka – Startup – Przemysł”, która odbędzie się w dniach 30-31 maja 2016 r. w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH (30 maja br.) oraz paw. A-0 AGH (31 maja br.).

Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, studentów do przygotowania referatu w zakresie innowacyjnych rozwiązań (produktowych, procesowych, społecznych, organizacyjnych, marketingowych, instytucjonalnych) skierowanych do podmiotów gospodarczych. Propozycje tytułów referatów wraz ze streszczeniem (minimum 500 wyrazów w układzie cel pracy, metoda, możliwości zastosowania) proszę uzupełnić do dnia 20.05.2016 r. na stronie www.iati.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Streszczenia będą drukowane w materiałach konferencyjnych, a zgłoszone referaty będą rekomendowane do publikacji
w czasopismach naukowych, np. Acta Innovations (8 pkt), Cuprum (4 pkt) i inne.

Konferencja odbywa się w ramach finału projektu Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS 2016.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza (do 20 maja 2016 r.), który znajduje się na stronie www.iati.pl

Drugiego dnia konferencji (31 maja br.) odbędą się sesje panelowe, a jedną z nich poprowadzi Krzysztof Kubacki, Manager EIT RawMaterials Eastern Co-Location Centre. Tematyka paneli skierowana będzie głównie dla młodych pracowników nauki, doktorantów oraz studentów. Podczas dyskusji z uczestnikami, prelegenci przybliżą i omówią kwestie związane ze start’up-ami, pozyskiwaniem środków finansowych na projekty, ale także z szeroko pojętą innowacyjnością na przykładzie rozwijanych projektów. Szczegółowy program konferencji prześlemy do Państwa w najbliższym czasie, a na bieżąco będzie aktualizowana na stronie www.iati.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka – Startup – Przemysł”!

Innowacyjne pomysły młodych naukowców2016