Kongres innoSHARE’17 – już 21-22.06.2017 w Warszawie!

Opublikowano 14 czerwca 2017 przez Andrzej Manujło

InnoSHARE’17 – people, knowledge, impact – to 3. edycja Kongresu Polski Innowacyjnej skierowana do młodych naukowców, doktorantów, pracowników naukowych, studentów, pracowników działów R&D, przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych rozwojem rynku startupów i wysokich technologii w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 21-22.06.2017 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Tegoroczny program to dwa dni prelekcji, wystąpień, pitchów, prezentacji i dyskusji z praktykami innowacji z nauki i biznesu. Pierwszy to Think Tank dla Społeczności Polski Innowacyjnej, jej Partnerów i uczestników innoSHARE’17. Natomiast drugi poświęcony jest praktycznemu podejściu do tworzeniu innowacji i startupów, funkcjonowania w świecie nauki i biznesu oraz rozwijania swojego MŚP m.in. poprzez wychodzenie na rynki zagraniczne.

https://www.innoshare.pl/

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs