Konkurs ClimateLaunchpad

Opublikowano 9 kwietnia 2018 przez Andrzej Manujło

ClimateLaunchpad jest największym na świecie konkursem dla wczesnych pomysłów biznesowych (koncepcyjnych lub wczesnym etapie wdrożeniowym) w obszarze tematycznym, jakim jest ochrona środowiska, zrównoważony rozwój i ochrona klimatu.

Konkurs realizowany jest w 35 państwach świata. W Polsce konkurs prowadzony jest przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. a Partnerem Strategicznym jest firma DOZAMEL Sp. z o.o. – Zarządca Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

Konkurs skierowany do osób fizycznych, studentów, pracowników naukowych, zespołów projektowych oraz firm, które są obecne na rynku do roku czasu.

Wszystkich autorów pomysłów biznesowych w obszarach tematycznych jak: ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, efektywność energetyczna, ochrona klimatu, technologie wytwarzania zdrowej żywności, odnawialne źródła energii, budownictwo ekologiczne i branżach pokrewnych zapraszamy do przyłączenia się do świata ClimateLaunchpad.

W etapie preakceleracji zapewniamy coaching oraz szkolenia. Fundatorem szkolenia z zakresu “Design thinking” jest Nokia z siedzibą we Wrocławiu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja 2018 r.
Udział w konkursie jest bezpłatny!
Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: www.climatelaunchpad.org/application-form/

Na laureatów finału krajowego czekają atrakcyjne nagrody a wśród nich:
Szkolenie z pakietu EY Business of Academy
Film promocyjny ufundowany przez Flying Carpet Studio
Profesjonalna kampania promocyjna w mediach społecznościowych ufundowana przez “MamStartup”
Profesjonalne opracowanie graficzne prezentacji pomysłów biznesowych ufundowane przez agencję reklamową “trzypunkty”
Doradztwo z autoprezentacji w języku angielskim ufundowane przez WeDo Academy.

Zapraszam również do polubienia profilu facebookowego Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz obejrzenie relacji z poprzedniej edycji konkursu:

https://www.youtube.com/watch?v=ycZhXVcmAao

Szczegóły konkursu na : www.climatelaunchpad.org oraz www.darr.pl

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs