Konkurs na najlepszą pracę związaną z przemysłem motoryzacyjnym

Opublikowano 18 stycznia 2017 przez Zuzanna

Szanowni Doktoranci,

poniżej informacja na temat konkursu  na najlepszą pracę (inżynierską, magisterską lub rozprawę doktorską) związaną z przemysłem motoryzacyjnym.  

Politechnika Warszawska i firma Arrinera Technology S.A. ogłaszają konkurs dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej na obronione prace inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie związane tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym.

Decydującym kryterium przy nagradzaniu zgłaszanych prac jest możliwość ich przyszłego wdrożenia do produkcji. Na Konkurs mogą być składane obronione prace inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie związane tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym, które uzyskały ocenę minimum dobrą, napisane w języku polskim lub angielskim. W Konkursie oceniane będą prace obronione w okresie 2 lat wstecz od momentu ogłoszenia konkursu, ale nie później niż do dnia poprzedzającego termin składania prac w konkursie.

Termin zgłoszenia prac upływa dnia 31 marca 2017 roku.

12_12_2016_Konkurs_porozumienie_inf_prasowa

zal.1 wniosek

zal.2 opinia promotora

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs