Konkurs o nagrodę „Kryształowej Brukselki”

Opublikowano 26 kwietnia 2018 przez Andrzej Manujło

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE ogłosił kolejną edycję konkursu o nagrodę „Kryształowej Brukselki”.

Nagroda Kryształowej Brukselki przyznawana jest od 2001 r. za sukcesy w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE, których celem jest wzmocnienie doskonałości naukowej i podniesienie konkurencyjności gospodarczej Unii Europejskiej. Jest ona cenionym wśród naukowców i przedsiębiorców wyróżnieniem za ich innowacyjność i wkład w rozwój polskiej nauki i gospodarki. Tegoroczne Kryształowe Brukselki podsumują okres ostatnich 20 lat, począwszy od 5. Programu Ramowego UE, poprzez 6. i 7. Program Ramowy UE i skończywszy na Programie Ramowym Horyzont 2020.

W tym roku zgłoszenia kandydatów składane są za pośrednictwem formularza elektronicznego i dotyczą kandydatów, którzy wykazali się aktywnością i wybitnymi indywidualnymi osiągnięciami w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE od dnia 1 stycznia 1999 roku do dnia 31 marca 2018 roku. Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone 6 czerwca 2018 r. podczas uroczystej Gali Nagrody Kryształowej Brukselki.

Celem przyspieszenia procesu aplikowania oraz ze względu na krótki termin i możliwość indywidualnego zgłaszania kandydatur prosimy o samodzielne wypełnienie formularzy.

Kandydatów do nagrody indywidualnej można zgłaszać za pośrednictwem formularza do dnia 25 kwietnia (środa) 2018 r.

LINK: https://www.kpk.gov.pl/?p=42582

Opis formularza znajduje się pod linkiem http://www.kpk.gov.pl/wp-content/uploads/2018/04/Formularz_Opis.pdf

Regulamin Nagrody Kryształowej Brukselki LINK http://www.kpk.gov.pl/wp-content/uploads/2018/04/Brukselka-2018_Regulamin.pdf

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs