Lektorat z języka angielskiego dla doktorantów

Opublikowano 28 lutego 2017 przez Zuzanna

Szanowni Doktoranci,

Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej organizuje zajęcia dla doktorantów w międzywydziałowej grupie z języka angielskiego (poziom min. B2+ – C1).
Program zajęć, współtworzony przez wszystkich doktorantów, którzy będą brać w nich udział, obejmie to, co prowadzący i uczestnicy wspólnie uznają za najpotrzebniejsze – podobnie elastyczna będzie także forma zajęć, które mogą okazać się konwersacjami lub regularnymi ćwiczeniami. Ostateczny poziom znajomości języka angielskiego, na którym będą prowadzone zajęcia, zostanie ustalony po utworzeniu grupy.
W zajęciach mogą uczestniczyć doktoranci wszystkich wydziałów PW.
Lektorat poprowadzi dr Tobiasz Cwynar, zajęcia obywać się będą w środy w godzinach 10.15-11.45 ( pierwsze spotkanie 8 marca).
Zapisy w Dziale ds. Studenckich SJO pok. 419 Gmach Główny lub mailowo: e.chrzczonowska@sjo.pw.edu.pl