Podziel się swoją pasją - XV edycja Students' Science Conference!

Opublikowano 3 maja 2017 przez Andrzej Manujło

SSC jest międzynarodowym wydarzeniem organizowanym przez Politechnikę Wrocławską, skierowanym do wszystkich studentów oraz doktorantów. Konferencja jest okazją do zaprezentowania przez studentów wyników swoich badań, prowadzonych w ramach prac dyplomowych, czy też pracy w kole naukowym. Umożliwia ona również spotkanie się młodych, utalentowanych ludzi z całego świata, którzy chcą się rozwijać, poszerzać swoje horyzonty i dzielić zamiłowaniem do pasji, jaką jest nauka. Uczestnictwo w wydarzeniu daje możliwość powiększenia swojego dorobku naukowego o publikację konferencyjną, a także zwiększa szansę na zdobycie stypendium czy grantu. Oprócz tego uczestnicy poznają wielu ciekawych ludzi, z którymi nie tylko będą mogli się dzielić swoimi pasjami, zainteresowaniami, ale także miło spędzą czas.
Zachęcamy wszystkich młodych pasjonatów do zaprezentowania swoich osiągnięć oraz wyników badań naukowych.

Ważne terminy:

16.05 termin nadsyłania abstraktów
30.06 ostateczny termin nadsyłania pełnych publikacji oraz dokonania opłaty konferencyjnej
21-24.09 15th Students’ Science Conference

Więcej informacji o konferencji znaleźć można na stronie www oraz na naszym fanpage’u
www.ssc.pwr.edu.pl
www.facebook.com/Students.Science.Conference