Przydział miejsc parkingowych na rok 2015

Opublikowano 10 grudnia 2014 przez Antonina Geras

Zapisy na miejsca parkingowe na terenie BIS PW (parking pomiędzy Wydziałem EiTI, a budynkiem ITC) na rok kalendarzowy 2015 ruszą dnia 15 grudnia 2014 roku (poniedziałek) o godzinie 20:00. Na zgłoszenia czekamy 48 godzin (czyli do środy, 17 grudnia, do 20:00). Osoby zainteresowane muszą wypełnić w tym celu formularz, dostępny pod adresem: http://bit.ly/1G7LQz9
(formularz będzie aktywny dopiero, gdy ruszą zapisy).

Opłaty za miejsce parkingowe wynoszą:
– 400 zł, przy wykupieniu na cały rok (12 miesięcy),
– 220 zł, przy wykupieniu na pół roku (6 miesięcy).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (łącznie 20) decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze 15 miejsc zostanie rozdzielone tylko na podstawie kolejności zgłoszeń. Pozostałe 5 miejsc jest wstępnie zarezerwowane na *dobrze uzasadnione* przypadki specjalne. W przypadku braku takich, te 5 miejsc również zostanie rozdzielone wg kolejności zgłoszeń.

Zgłoszenie chęci posiadania wjazdówki na parking nie jest tożsame z jej uzyskaniem. Wyniki naboru wniosków będą podane na stronie internetowej oraz profilu fb Rady Doktoranatów PW.

Po złożeniu odpowiedniego pisma do Straży Akademickiej i jego rozpatrzeniu, zostanie wysłana informacja o możliwości odbioru przepustek. Odbiór przepustek i wnoszenie opłat (w gotówce) odbywa się w siedzibie Straży Akademickiej na początku stycznia.

W razie pytań proszę pisać na adres: komisarz.parkingowy@doktoranci.pw.edu.pl

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs