RODO na PW i maile doktorantów

Opublikowano 5 czerwca 2018 przez Andrzej Manujło

Informacja dla wszystkich studentów i doktorantów PW o konieczności korzystania począwszy od dnia 1 czerwca 2018 r. wyłącznie z indywidualnych adresów e-mail w domenie PW (nr_albumu@pw.edu.pl) w korespondencji z Uczelnią.

Począwszy od 1 czerwca 2018 r., ze względu na niżej wymienione przepisy związane z ochroną danych osobowych, wszyscy studenci i doktoranci Politechniki Warszawskiej, w korespondencji z Uczelnią, są obowiązani do korzystania wyłącznie z ich indywidualnych adresów e-mail w domenie PW tj. nr_albumu@pw.edu.pl.

W systemie USOS adresy e-mail do korespondencji zostaną zmienione na indywidualne adresy e-mail w domenie PW tj. nr_albumu@pw.edu.pl począwszy od 1 czerwca 2018 r.
i w związku z tym:
do wysyłania e-mail’i w swoich indywidualnych sprawach, studenci i doktoranci obowiązani są używać swojego indywidualnego adresu e-mail w domenie PW,
wszelka korespondencja z Uczelni w indywidualnych sprawach studenckich i doktoranckich będzie wysyłana wyłącznie na indywidualny adres e-mail w domenie PW.

Podstawa prawna:
1. Decyzja nr 1/2018 Rektora PW z dnia 3 stycznia 2018 r. w sprawie centralizacji usług podnoszących bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych
2. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) – wchodzi w życie w dniu 25 maja 2018 r.

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs