Spotkanie Miss Profesor w ramach programu Dziewczyny do Nauki - 24.05.2017

Opublikowano 15 maja 2017 przez Magda Pilarska

Rada Doktorantów Politechniki Warszawskiej zaprasza na spotkanie Miss Profesor, które odbędzie się w ramach programu Dziewczyny do Nauki. Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentek oraz doktorantek.

Spotkanie odbędzie się 24 maja o godz. 16:00 w Gmachu MiNi (sala 328). Jednym z gości będzie dr hab. Ewa Karwowska, prof. PW, wieloletni pracownik Politechniki Warszawskiej oraz kierowniczka studiów doktoranckich na Wydziale IBHiŚ. Pani Profesor podzieli się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami pracy naukowej na uczelni technicznej. Opowie także o możliwościach kariery badawczej, jej blaskach i cieniach. Z perspektywy doktorantki o swoich doświadczeniach opowie nam Magdalena Żurawska, doktorantka Wydziału MEiL.

Na spotkanie obowiązują zapisy (https://goo.gl/forms/VXgJ4Gncj7nDjEr02).

Serdecznie zapraszamy!