Święto Politechniki Warszawskiej - Kalendarz wydarzeń

Opublikowano 3 listopada 2016 przez A.Kurowska
15 listopada to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu Politechniki Warszawskiej. Tego dnia obchodzimy Święto Uczelni. Z tej okazji cała społeczność akademicka przygotowuje wiele różnorodnych wydarzeń.

Obchody Święta PW rozpocznie Uroczyste Posiedzenie Senatu 15 listopada 2016 roku. Niektóre z wydarzeń będą trwały prawie do końca roku.

HARMONOGRAM IMPREZ

15 listopada (wtorek):

• 11.00: Uroczyste Posiedzenie Senatu w Małej Auli: podczas wydarzenia zostaną wręczone m.in. promocje doktorskie i habilitacyjne. W związku z Posiedzeniem Senatu premierę będzie miało Ciastko PW wybrane w wcześniej zorganizowanym już konkursie

16 listopada (środa):

• 14.00: Seminarium „60-lecie Polskiego Października’56 na Politechnice Warszawskiej” (Klub Absolwenta)
  • 15.30: Uroczyste złożenie kwiatów w hołdzie Studentom Politechniki Warszawskiej poległym w walce o wolność i niepodległość Polski (Duża Aula)
  • 17.00: Gala Złotej Księgi – uroczyste wręczenie dyplomów Złotej Księgi absolwentom Politechniki Warszawskiej za wybitne osiągnięcia zawodowe. O oprawę artystyczną zadba Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej (Mała Aula)

17 listopada (czwartek):

• 18.00: Koncert – Gala STODOŁA 60-lecie (Duża Aula)

18 listopada (piątek)

19 listopada (sobota)

20 listopada (niedziela)

• 11.00 i 14.00: Spacer z przewodnikiem po PW w ramach cyklu „Odkryj tajemnice Politechniki Warszawskiej”
  • 18.30: Msza Święta w intencji Politechniki Warszawskiej (Kościół Najświętszego Zbawiciela, przy Placu Zbawiciela w Warszawie)

21 listopada (poniedziałek)

Imprezy towarzyszące:

Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką do udziału w wydarzeniach związanych ze Świętem Politechniki Warszawskiej.