Szkolenie z LabVIEW

Opublikowano 2 listopada 2016 przez Zuzanna

Szanowni Doktoranci,
poniżej informacja o możliwości wzięcia udziału w darmowym szkoleniu z LabVIEW.

LabVIEW jest graficznym środowiskiem programistycznym stworzonym przez firmę National Instruments. Umożliwia szybkie i wygodne tworzenie aplikacji do wielu zastosowań – np. do akwizycji i przetwarzania danych pomiarowych, przeprowadzania testów oraz symulacji zjawisk.

Z oprogramowania National Instruments korzystają pracownicy NASA, CERN oraz ESA do realizacji największych inżynierskich wyzwań. LabVIEW znajduje swoje zastosowanie w branży automotive, robotyki, elektroenergetyki, automatyki, urządzeń wbudowanych, testów, telekomunikacji oraz innych gałęziach przemysłu.

Oprogramowanie to posiada szeroki wachlarz zastosowań w dydaktyce i pracy naukowej.
Więcej informacji o samym środowisku można znaleźć np. pod linkiem: http://sine.ni.com/…/main/p/docid/nav-104/lang/pl/fmid/1762/

Kurs składa się z 6 zajęć odbywających się co tydzień. Zajęcia będą odbywały się w czwartki od godziny 16. Pojedyncze spotkanie trwa około dwóch godzin. Zajęcia startują 17 listopada.

Zakres materiału obejmuje w przybliżeniu zakres komercyjnych szkoleń NI LabVIEW Core 1 oraz Core 2.

Korzyści, które wyniosą Państwo z naszych bezpłatnych warsztatów:
znajomość środowiska LabVIEW może spowodować znaczne przyspieszenie realizacji prac badawczych i projektów naukowych,
możliwość bezpłatnego podejścia do egzaminu certyfikującego CLAD (Certified LabVIEW Associate Developer) po zakończeniu szkolenia – jest to w 100% profesjonalny, komercyjny certyfikat.

Rejestracja: https://goo.gl/forms/3bnMlCeu8jpu3zCv1

Rejestracja jest czynna do 5 listopada

Więcej informacji na stronie: poland.ni.com/pw

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs