Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - propozycja na semestr letni 2020

Opublikowano 21 lutego 2020 przez Andrzej Manujło

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą wykładów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2019/2020.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również studenci oraz pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych.

Przewidywany termin zapisów: 15-23 lutego 2020 r. na stronach: wykłady podstawowe oraz wykłady specjalne.

Możliwość zapisów (w szczególnych przypadkach) i wypisów jedynie do końca marca 2020 r. Po tym terminie wypisanie i zapisanie na wykłady uruchomione z początkiem semestru nie będą możliwe – bez wyjątku. Prosimy o uwzględnienie powyższego przy ewentualnych próbach zmiany po marcu br.

Zapraszamy do zapisów.