Wielka Muzyka w Małej Auli - koncert jubileuszowy Klubu Stodoła

Opublikowano 13 listopada 2016 przez A.Kurowska

W tym roku Klub Stodoła obchodzi 60-lecie działalności. W związku ze Świętem Uczelni odbędzie się kolejny koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli, połączony z Galą Klubu Stodoła.

Koncert odbędzie się 17 listopada 2016 roku o godz. 19.00 w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Podczas koncertu wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. Sława Przybylska, Ewa Bem, Andrzej Rosiewicz, Magda Uhmer, Kasia Kowalska, Natalia Przybysz czy Natalia Grosiak. Koncert poprowadzi Miłka Skalska.

Na wydarzenie zapraszają: Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr. hab. inż. Jan Szmidt, Samorząd Studencki oraz Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej „Stodoła”.

Zaproszenia można odebrać w Gmachu Głównym, pok. 112.