Zajęcia dla doktorantów z języka angielskiego

Opublikowano 28 września 2016 przez Zuzanna

Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej organizuje zajęcia dla doktorantów w międzywydziałowej grupie z języka angielskiego (poziom min. B2+).

Program zajęć, współtworzony przez wszystkich doktorantów, którzy będą brać w nich udział, obejmie to, co prowadzący i uczestnicy wspólnie uznają za najpotrzebniejsze – podobnie elastyczna będzie także forma zajęć, które mogą okazać się konwersacjami lub regularnymi ćwiczeniami. Ostateczny poziom znajomości języka angielskiego, na którym będą prowadzone zajęcia, zostanie ustalony po utworzeniu grupy.

W zajęciach mogą uczestniczyć doktoranci wszystkich wydziałów PW.

Lektorat poprowadzi dr Tobiasz Cwynar, zajęcia obywać się będą w środy w godzinach 10.15-11.45 ( pierwsze spotkanie 12 października).

Zapisy w Dziale ds. Studenckich SJO pok. 419 Gmach Główny lub mailowo: e.chrzczonowska@sjo.pw.edu.pl