Zapisy na miejsca parkingowe na terenie BIS PW

Opublikowano 5 listopada 2018 przez Andrzej Manujło

Zapisy na miejsca parkingowe na terenie BIS PW (parking pomiędzy Wydziałem EiTI, a budynkiem ITC) na rok kalendarzowy 2019.Na zgłoszenia czekamy do środy 14 listopada, do godziny 10:00. Osoby zainteresowane muszą wypełnić formularz:
https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/247265?lang=pl

Opłata za miejsce parkingowe wynosi 400 zł na cały rok (12 miesięcy).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (łącznie 22) decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze 15 zostanie rozdzielone tylko na podstawie kolejności zgłoszeń. Pozostałe 7 miejsc jest wstępnie zarezerwowane na *dobrze uzasadnione* przypadki specjalne. W przypadku braku takich, te 7 miejsc również zostanie rozdzielone wg. kolejności zgłoszeń.

Zgłoszenie chęci posiadania wjazdówki na parking nie jest tożsame z jej uzyskaniem. Wyniki naboru wniosków będą podane na stronie internetowej Rady Doktorantów PW.

Po złożeniu odpowiedniego pisma do Straży Akademickiej i jego rozpatrzeniu, zostanie wysłana informacja o możliwości odbioru przepustek oraz opłacie.

W razie pytań piszcie na adres: komisarz.parkingowy@doktoranci.pw.edu.pl

© 2014 - Serwis internetowy Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs