Zapraszamy na integracyjną wycieczkę pt. „Amfibijna Warszawa”

Opublikowano 22 września 2019 przez Andrzej Manujło

Wydziałowa Rada Doktorantów Wydziału Architektury PW serdecznie zaprasza na integracyjną wycieczkę pt. „Amfibijna Warszawa”.

🗓16 października 2019 w godzinach 14.30 – 17.00 (środa).

😃Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję poznać od kuchni wyjątkowe walory architektoniczno-przyrodnicze warszawskiego odcinka Wisły oraz zobaczyć Warszawę z niecodziennej perspektywy. Podczas wycieczki weźmiecie udział w spacerze po Bulwarach Wiślanych i wieży widokowej Centrum Nauki Kopernik, podczas którego przewodnik – specjalista w zakresie zagospodarowania miejskiego odcinka Wisły – opowie nam o szansach i wyzwaniach związanych z regulacją stołecznej rzeki. Następnie udamy się w rejs statkiem wycieczkowym po warszawskim odcinku Wisły.

📍Program wycieczki:

14.15 – 14.30 – Zbiórka
14.30 – 16.00 – Spacer po Bulwarach Wiślanych i Wieży widokowej Centrum Nauki Kopernik z przewodnikiem
16.00 – 17.00 – Rejs po Wiśle
17.00 – … – nieformalna integracja w przystani Nowa Fala

💰Cena biletu: 10 zł

W celu zgłoszenia proszę o wypełnienie poniższego formularza:

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału w wycieczce jest otrzymanie maila potwierdzającego zapis oraz opłata biletu (przelewem na podany w mailu numer konta) w wyznaczonym terminie.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: karolina.ostrowska@pw.edu.pl